Bahamy

Ilość miejsc:

4 miejsca

Ilość dni:

10 dni

Termin: 16.11 - 26.11

Pierwszy katamaran (Lagoon 46)

Komplet

Drugi katamaran (Lagoon 42)

Zostały 4 miejsca

16 / 20 osób

Bahamy - Wielkie Abacos

Bahamy to archipelag składający się z około 700 wysp i 2,400 małych wysepek, położony na Oceanie Atlantyckim, na wschód od Florydy i północ od Kuby. Słyną z białych, piaszczystych plaż, turkusowych wód i tropikalnego klimatu.
Wielkie Abacos to grupa wysp i wysepek w północnej części Bahamów, znana z pięknych plaż, malowniczych portów i wspaniałych warunków do żeglowania. Główne wyspy to Great Abaco i Little Abaco, a w ich okolicach znajduje się wiele mniejszych wysepek, takich jak Elbow Cay, Green Turtle Cay i Great Guana Cay. Region ten oferuje urokliwe miasteczka, historyczne latarnie morskie, koralowe rafy i bogactwo dzikiej przyrody, czyniąc go idealnym miejscem na relaksujący i ekscytujący rejs.

Marsh Harbour Naszą przygodę zaczynamy w Marsh Harbour, głównym porcie Abacos.

Elbow Cay Kierujemy się na Elbow Cay, gdzie odwiedzimy urokliwą miejscowość Hope Town. Zwiedzimy historyczną latarnię morską, popływamy w krystalicznie czystej wodzie i zrelaksujemy się na pięknych plażach.

Man-O-War Cay Kolejnym przystankiem jest Man-O-War Cay, znany z tradycyjnej budowy łodzi. Spacer po wyspie pozwoli nam zobaczyć urocze domki i warsztaty rzemieślnicze.

Great Guana Cay Great Guana Cay to miejsce słynące z niesamowitych plaż i tętniących życiem barów plażowych. Spędzimy dzień na plażowaniu, snorkelingu i relaksie, a wieczorem odwiedzimy słynny Nippers Beach Bar, gdzie czeka nas zabawa przy muzyce na żywo.

Green Turtle Cay Następnie udamy się na Green Turtle Cay, gdzie zwiedzimy urokliwe miasteczko New Plymouth z jego kolonialną architekturą i muzeami. Warto także odwiedzić lokalne sklepy i spróbować lokalnych przysmaków.

Treasure Cay Treasure Cay zachwyci nas jedną z najpiękniejszych plaż na Bahamach. Dzień spędzimy na kąpielach, snorkelingu i opalaniu się.

Abaco National Park Odwiedzimy Abaco National Park, gdzie można podziwiać unikalną florę i faunę tego regionu. Spacer po parku to doskonała okazja do obserwacji ptaków i innych dzikich zwierząt.

Little Harbour Little Harbour to artystyczna wioska, gdzie możemy odwiedzić galerię Pete’s Pub & Gallery i zobaczyć unikalne dzieła sztuki. Wieczorem delektujemy się kolacją z widokiem na zatokę.

Tahiti Beach Tahiti Beach to kolejny rajski przystanek na naszej trasie. Spędzimy dzień na plażowaniu, pływaniu i eksploracji tej malowniczej wyspy.

Powrót do Marsh Harbour W ostatni dzień wracamy do Marsh Harbour, gdzie kończymy naszą przygodę. Pożegnalna kolacja na pokładzie i wieczorny spacer po mieście zakończą nasz niezapomniany rejs.

Koszty

1200 euro - Miejsce w kajucie dwuosobowej 
600 euro - Dziecko w kajucie z rodzicem
1000 euro - Miejsce w kajucie dwuosobowej (dziecko)
900 euro - Jedynka skiperska

250 euro - Składka jachtowa
To składka do wspólnej kasy na jachcie. Zarządza i rozlicza ją na bieżąco sama załoga, najczęściej przez wybranego skarbnika.

Z tego budżetu płacimy za:

Rejs zaczynamy o godzinie 16:00 w Conch Inn Marina (Marsh Harbour) a 26.11.2024 kończymy w tym samym miejscu o godzinie 10:00


Loty z Europy do Miami (około 2800 zł) a następnie z Miami do Marsh Harbour (1200 zł)
Loty organizuje każdy we własnym zakresie

Rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy
Płynąc z nami stajesz się członkiem załogi, obowiązuje system wachtowy i podział obowiązków pośród załogantów.
W trakcie rejsu przewidziane jest pływanie dzienne i nocne, w czasie których każdy z załogantów będzie pełnił wachty nawigacyjne.
Podczas noclegów na kotwicy obowiązują wachty kotwiczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa jednostce.

Odpoczynek załogantów na lądzie zależy w całości od załogi.

Po zakończeniu każdy z załogantów otrzyma opinie dotyczącą przebiegu służby respektowaną przez PPŻ i RYA.
  Best Travel Theme

  Elementor Demos

  With Love Travel WordPress Theme you will have everything you need to create a memorable online presence. Start create your dream travel site today.

  Discover the World, one Full Adventure at a Time!

  Our Contacts

  Address

  1080 Brickell Ave - Miami

  United States of America

  Email

  info@travel.com

  Phone

  Travel Agency +1 473 483 384

  Info Insurance +1 395 393 595

  Follow us