Grecja

Ilość miejsc:

Brak Miejsc

Ilość dni:

7 dni

Zostały: 2 miejsca (kajuta dwuosobowa z własną łazienką)

Załoga: 4 mężczyzn, 4 kobiety

8 / 10 osób

Grecja - Cyklady i zatoka Sarońska

Zapomnij o sztywnych planach i zanurz się w relaksującą atmosferę rejsu po Cykladach. Zaczynamy od Mykonos, wyspy, gdzie czas biegnie wolniej, a życie nocne pulsuje w rytmie fajnych imprez na plaży. Spaceruj wąskimi uliczkami, odkrywaj ukryte białe domy i rozkoszuj się błękitem morza.

Następnie kierujemy się na Naxos, wyspę, która zachwyca bogactwem historii i przyrodniczym pięknem. Od antycznych ruin po złociste plaże, Naxos oferuje doskonałą równowagę między zwiedzaniem a relaksem. Poczuj klimat greckiej tradycji i rozkoszuj się pysznym jedzeniem w jednej z urokliwych tawern.

Milos stanie się miejscem, gdzie zatracisz się w krajobrazach jak z innej planety. Skalne formacje, malownicze jaskinie i plaże o złotym piasku sprawią, że zapomnisz o reszcie świata. Przemierzaj wąskie uliczki, delektuj się lokalnymi specjałami i po prostu oddychaj.

Poros zaprasza na spokojny przystanek, z atmosferą słodkiego lenistwa. Kawiarnie na nabrzeżu, luźne spacery i relaksujący widok na morze sprawią, że zrozumiesz, co to znaczy "wakacje w stylu greckim". Zjeżdżaj na rowerze, idź na kawę do małej tawerny, a czas zacznie płynąć inaczej.

Na koniec, Aegina dostarczy ci nie tylko historii, ale również smaków. Ta urokliwa wyspa to nie tylko zabytki, ale również lokalne smaki, które zaspokoją twoje podniebienie. Kup sobie pyszne greckie jedzenie na tutejszym bazarku, zanurz się w relaksie i ciesz się każdą chwilą tego swobodnego rejsu po Cykladach. To nie tylko podróż, to doświadczenie greckiego luzu w najlepszym wydaniu.

Koszty

600 euro - Miejsce w kajucie dwuosobowej z własną łazienką 

200 euro - Składka jachtowa
To składka do wspólnej kasy na jachcie. Zarządza i rozlicza ją na bieżąco sama załoga, najczęściej przez wybranego skarbnika.

Z tego budżetu płacimy za:

Rejs zaczynamy 29.06 z Mariny Alimos w Atenach o godzinie 10:00 a kończymy 06.07 w tym samym miejscu o godzinie 10:00.

Lotnisko: Ateny
Loty organizuje każdy we własnym zakresie29

Dufour Grand Large 460

Jachtem Dufour 460 może podróżować nawet do 10 osób, rozlokowanych w 5 kabinach dwuosobowych. (w tym jedna piętrowa).

Plasuje się pomiędzy popularnymi, turystycznymi jachtami czarterowymi a dużymi jednostkami luksusowymi. Do grupy jednostek luksusowych predestynują go eleganckie linie kadłuba, pokładu i nadbudówki. Szerokie przekroje rufowe kadłuba poprawiają osiągi i zapewniają więcej przestrzeni w środku oraz niezwykle szeroki kokpit.

Rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy
Płynąc z nami stajesz się członkiem załogi, obowiązuje system wachtowy i podział obowiązków pośród załogantów.
W trakcie rejsu przewidziane jest pływanie dzienne i nocne, w czasie których każdy z załogantów będzie pełnił wachty nawigacyjne.
Podczas noclegów na kotwicy obowiązują wachty kotwiczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa jednostce.

Odpoczynek załogantów na lądzie zależy w całości od załogi.

Po zakończeniu każdy z załogantów otrzyma opinie dotyczącą przebiegu służby respektowaną przez PPŻ i RYA.
  Best Travel Theme

  Elementor Demos

  With Love Travel WordPress Theme you will have everything you need to create a memorable online presence. Start create your dream travel site today.

  Discover the World, one Full Adventure at a Time!

  Our Contacts

  Address

  1080 Brickell Ave - Miami

  United States of America

  Email

  info@travel.com

  Phone

  Travel Agency +1 473 483 384

  Info Insurance +1 395 393 595

  Follow us