Karaiby

Ilość miejsc:

Brak Miejsc

Ilość dni:

10 dni

Zostały: 2 miejsca (kajuta dwuosobowa z własną łazienką)

Załoga: 4 mężczyzn, 4 kobiety

8 / 10 osób

Karaiby - Wyspy zawietrzne

Ponad 70000 wysp, wysepek i raf koralowych na Ocenie Atlantyckim, rozciągających się od Ameryki Północnej do Ameryki południowej!

Jeden z najpiękniejszych akwenów do żeglowania na Świecie! Silne wiatry o stałym kierunku, przepiękne krajobrazy, dzika przyroda, karaibski rum, owoce morza i fantastyczni ludzie.
Nie ma lepszego przepisu na przygodę życia

Jeśli więc lubisz tropikalny klimat, egzotyczną przyrodę i niesamowitę naturę zapraszamy na rejs katamaranem po Karaibach.

Koszty

1350 euro - Miejsce w kajucie dwuosobowej z własną łazienką 
2500 euro - Kajuta dwuosobowa z własną łazienką
1000 euro - Jedynka skipperska (bez własnej łazienki) (BRAK MIEJSC)

250 euro - Składka jachtowa
To składka do wspólnej kasy na jachcie. Zażądza i rozlicza ją na bieżąco sama załoga, najczęściej przez wybranego skarbnika.

Z tego budżetu płacimy za:

Rejs zaczynamy 05.03 z Mariny Le Marin na Martynice o godzinie 10:00 a kończymy 15.03 w tym samym miejscu o godzinie 10:00.

Najlepsze połączenia na Martynikę oferują linie lotnicze Air France z Paryża (około 3500 zł), alternatywą dla lotów na Martynikę są loty na Saint Lucie z Londynu (około 2600 zł).
Saint Lucie odwiedzimy już pierwszego wieczoru dlatego można do nas dołączyć w porcie : Rodney Bay Marina.

Loty organizuje każdy we własnym zakresie

Plan rejsu

Miejsca które odwiedzimy:

Martynika, klejnot Karaibów, zachwyca mieszanką wpływów francuskich i karaibskich. Od dziewiczych plaż po wznoszący się Mont Pelée, wyspa jest urzekającą mozaiką naturalnego piękna i bogactwa kulturowego.

Saint Lucia, otoczona przez Morze Karaibskie i Ocean Atlantycki, jest tropikalnym rajem znanym z zachwycających krajobrazów i ciepłej gościnności. Ikoniczne bliźniacze Pitony wznoszą się majestatycznie z morza, zapraszając poszukiwaczy przygód do odkrywania bujnych lasów deszczowych, źródeł siarki i zacisznych plaż. Dzięki bogatej mieszance wpływów francuskich i brytyjskich, Saint Lucia urzeka tętniącą życiem kulturą kreolską, tętniącymi życiem festiwalami i różnorodną gamą zajęć na świeżym powietrzu, dzięki czemu jest to miejsce, które płynnie łączy relaks i przygodę.

Zanurzona w bujnych lasach deszczowych i zwieńczona kultowym wulkanem La Soufrière, Saint Vincent oferuje raj dla miłośników przyrody. Bogaty w różnorodność biologiczną, ten karaibski klejnot szczyci się kaskadowymi wodospadami i malowniczymi nadmorskimi krajobrazami.

Najmniejsza zamieszkana wyspa na Grenadynach, urzeka dziewiczymi plażami i swobodną atmosferą. Zatoka Saltwhistle i panoramiczne widoki z kościoła katolickiego sprawiają, że jest to spokojna przystań.

Raj dla snorkelerów i żeglarzy, Tobago Cays to archipelag niezamieszkanych wysepek otoczonych tętniącymi życiem rafami koralowymi. Krystalicznie czyste wody i bogate życie morskie sprawiają, że jest to obowiązkowe miejsce dla entuzjastów morza.

Tętniący życiem ośrodek na Grenadynach, Union Island to rozkosz dla żeglarzy z lazurowymi wodami i tętniącymi życiem marinami. Od panoramicznych widoków na szczycie góry Taboi po tętniące życiem targi w Clifton, wyspa kusi swoim autentycznym urokiem.

Ze swoimi luksusowymi kurortami i oszałamiającymi rafami koralowymi, Canouan zaprasza podróżnych do rozkoszowania się luksusem i naturalnym pięknem. Uroku wyspie dodają zaciszne zatoki i mistrzowskie pola golfowe.

Dzięki kolorowym rafom koralowym, zabytkowej architekturze i tętniącym życiem regatom, Carriacou jest uroczym kawałkiem karaibskiej autentyczności. Przyjazna atmosfera wyspy i tradycyjne dziedzictwo szkutnicze dodają jej uroku.

Mustique, ekskluzywny kurort na Grenadynach, urzeka luksusowymi willami, dziewiczymi plażami i zacisznymi zatoczkami. Często odwiedzana przez celebrytów, oferuje spokojną ucieczkę w otoczeniu turkusowych wód.

Lagoon 42

Lagoonem 42 może komfortowo podróżować nawet do 12 osób, rozlokowanych w 4 kabinach dwuosobowych z dostępem do toalety i prysznica, oraz dwóch jednosobowych znajdujących się w dziobowej części pływaków. W centralnej części mieści się przeszklony salon z pełnym widokiem na morze i obszerną kanapą otaczającą stół. Wydzielony kambuz o kształcie litery U, posiada odpowiednią ilość schowków i przestrzeni roboczej. Lagoon 42 dzięki swojej konstrukcji i wyposażeniu sprawdzi się w każdym rejsie, zarówno rodzinnym, jak i w grupie znajomych żeglarzy.
(Ten model nie jest wyposażony w klimatyzacje i odsalarkę)

Rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy
Płynąc z nami stajesz się członkiem załogi, obowiązuje system wachtowy i podział obowiązków pośród załogantów.
W trakcie rejsu przewidziane jest pływanie dzienne i nocne, w czasie których każdy z załogantów będzie pełnił wachty nawigacyjne.
Podczas noclegów na kotwicy obowiązują wachty kotwiczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa jednostce.

Odpoczynek załogantów na lądzie zależy w całości od załogi.

Po zakończeniu każdy z załogantów otrzyma opinie dotyczącą przebiegu służby respektowaną przez PPŻ i RYA.
  Best Travel Theme

  Elementor Demos

  With Love Travel WordPress Theme you will have everything you need to create a memorable online presence. Start create your dream travel site today.

  Discover the World, one Full Adventure at a Time!

  Our Contacts

  Address

  1080 Brickell Ave - Miami

  United States of America

  Email

  info@travel.com

  Phone

  Travel Agency +1 473 483 384

  Info Insurance +1 395 393 595

  Follow us