Sardynia i Korsyka

Ilość miejsc:

Brak Miejsc

Ilość dni:

7 dni

Zostało: 1 miejsce

Załoga: 3 mężczyzn, 7 kobiet

8 / 10 osób

Sardynia i Korsyka

Witaj w świecie morskich przygód, gdzie wiatr staje się Twoim przewodnikiem, a fale Morza Śródziemnego układają opowieść o niezwykłym odkrywaniu. Przygotuj się na wyjątkową podróż na Sardynię, gdzie magia morza splata się z malowniczymi krajobrazami, smakami i bogactwem kultury.

Nasza ekscytująca wyprawa rozpocznie się w Olbii, miejscu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a serdeczność mieszkańców przywita Cię otwartymi ramionami. Z doświadczoną załogą wyruszymy w morską odyseję, odkrywając ukryte zakątki tej włoskiej perły Morza Tyrreńskiego.

Podążając za wiatrem, dotrzemy do urokliwych plaż, zatoczek i nieodkrytych miejsc, które sprawią, że Sardynia stanie się dla Ciebie miejscem pełnym fascynujących przeżyć. To nie tylko rejs, to podróż, która otworzy przed Tobą drzwi do niezwykłego świata morza, gdzie czas płynie inaczej, a codzienne troski zostawisz na brzegu. Rozkoszuj się błękitem nieba, kryształową wodą i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, gdy wiatr niesie Cię po nieodkrytych szlakach Sardynii. To morskie doświadczenie, które stworzy dla Ciebie niezapomniane wspomnienia.

Koszty

600 euro - Miejsce w kajucie dwuosobowej z własną łazienką 

200 euro - Składka jachtowa
To składka do wspólnej kasy na jachcie. Zarządza i rozlicza ją na bieżąco sama załoga, najczęściej przez wybranego skarbnika.

Z tego budżetu płacimy za:

Rejs zaczynamy 25.05 z Mariny Olbia o godzinie 10:00 a kończymy 01.06 w tym samym miejscu o godzinie 10:00.

Lotnisko: Olbia (Olbia Costa Smeralda Airport) - Kod: OLB
Loty organizuje każdy we własnym zakresie

Plan rejsu

Miejsca które odwiedzimy:

Olbia to miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Jego port morski jest bramą do Sardynii, a zabytkowe dzielnice oferują urokliwe uliczki, kawiarnie i lokalne sklepiki. To doskonała baza wypadowa na morskie przygody.

Wyspa Tavolara to niezwykły raj dla miłośników natury. Otoczona turkusowym morzem, oferuje malownicze plaże i krystalicznie czystą wodę. Idealne miejsce na spokojne pływanie, nurkowanie czy po prostu relaks wśród przyrody.

Urokliwa miejscowość portowa na Costa Smeralda. Jego przystań jest domem dla eleganckich jachtów, a okoliczne plaże i ekskluzywne restauracje przyciągają miłośników luksusu i spokojnych rejsów.

Archipelag La Maddalena to raj dla żeglarzy. Wyspy te słyną z białych plaż, krystalicznie czystego morza i dzikich, niezbadanych zakątków. Każda z wysp kryje w sobie unikalne piękno, zachęcające do odkrywania.

Położone na klifach Bonifacio na Korsyce oferuje widowiskowe widoki na Morze Śródziemne. Starówka z wąskimi uliczkami, kawiarniami i sklepami sprawia, że to miasto emanuje niepowtarzalnym urokiem.

Costa Smeralda to kraina luksusu i elegancji. Ekskluzywne kurorty, luksusowe jachty i piękne plaże przyciągają miłośników stylowego wypoczynku. To miejsce, gdzie elegancja spotyka się z naturalnym pięknem wybrzeża.

Urokliwa miejscowość na Costa Smeralda. Jej plaże są piaszczyste, otoczone zielenią, a woda ma intensywnie turkusowy kolor. To idealne miejsce na relaks, kąpiele słoneczne i delektowanie się spokojem nadmorskiego życia.

Dufour Grand Large 460

Jachtem Dufour 460 może podróżować nawet do 10 osób, rozlokowanych w 5 kabinach dwuosobowych. (w tym jedna piętrowa).

Plasuje się pomiędzy popularnymi, turystycznymi jachtami czarterowymi a dużymi jednostkami luksusowymi. Do grupy jednostek luksusowych predestynują go eleganckie linie kadłuba, pokładu i nadbudówki. Szerokie przekroje rufowe kadłuba poprawiają osiągi i zapewniają więcej przestrzeni w środku oraz niezwykle szeroki kokpit.

Rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy
Płynąc z nami stajesz się członkiem załogi, obowiązuje system wachtowy i podział obowiązków pośród załogantów.
W trakcie rejsu przewidziane jest pływanie dzienne i nocne, w czasie których każdy z załogantów będzie pełnił wachty nawigacyjne.
Podczas noclegów na kotwicy obowiązują wachty kotwiczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa jednostce.

Odpoczynek załogantów na lądzie zależy w całości od załogi.

Po zakończeniu każdy z załogantów otrzyma opinie dotyczącą przebiegu służby respektowaną przez PPŻ i RYA.
  Best Travel Theme

  Elementor Demos

  With Love Travel WordPress Theme you will have everything you need to create a memorable online presence. Start create your dream travel site today.

  Discover the World, one Full Adventure at a Time!

  Our Contacts

  Address

  1080 Brickell Ave - Miami

  United States of America

  Email

  info@travel.com

  Phone

  Travel Agency +1 473 483 384

  Info Insurance +1 395 393 595

  Follow us