Tajlandia

Ilość miejsc:

8 miejsc

Ilość dni:

7 dni

8 miejsc wolnych

Terminy:
05.04 - 14.04: Komplet
14.04 - 23.04: 4 miejsca
23.04 - 29.04: 4 miejsca

19/27

Tajlandia - Phang Nga

Jedno z naszych ulubionych miejsc na Świecie! Tajlandia i przepiękna zatoka Phang Nga - magiczne miejsce pełne niezwykłych formacji skalnych, krystalicznie czystej wody i bujnej roślinności!.

Gotowy na niezapomnianą przygodę? Wskocz na pokład i wyrusz z nami w rejs po pięknych wodach Tajlandii! Startujemy z Ao Po Grand Marina i odwiedzimy jedne z najpiękniejszych miejsc w regionie. Przygotuj się na spektakularne widoki, błękitne laguny i egzotyczne wyspy.

Phi Phi: Pierwszy przystanek to słynne wyspy Phi Phi. Te malownicze wyspy to idealne miejsce na snorkeling, kąpiele w krystalicznie czystej wodzie i relaks na białych, piaszczystych plażach. Nie można przegapić Maya Bay, znanej z filmu „Niebiańska plaża”.

Koh Haa: Następnie udamy się na Koh Haa, raj dla miłośników nurkowania i snorkelingu. Krystalicznie czysta woda, koralowce i kolorowe ryby sprawiają, że to miejsce jest prawdziwym podwodnym rajem.

Koh Rok: Kolejnym przystankiem jest Koh Rok, wyspa słynąca z dziewiczych plaż i niesamowitych miejsc do nurkowania. Idealne miejsce na piknik i relaks w cieniu palm.

Ko Muk: Po Koh Rok płyniemy na Ko Muk, gdzie znajduje się słynna Jaskinia Szmaragdowa (Emerald Cave). Przepłyniemy przez ciemny tunel do ukrytej laguny, otoczonej wysokimi klifami – to prawdziwa przygoda!

Koh Lanta Yai: Następnie odwiedzimy Koh Lanta Yai, większą z wysp Koh Lanta. To miejsce idealne na spacer po plaży, zwiedzanie lokalnych wiosek i delektowanie się świeżymi owocami morza.

Krabi: Kolejnym punktem na naszej trasie jest Krabi, znane z imponujących formacji skalnych i pięknych plaż. Warto tu zatrzymać się na lunch i zobaczyć słynne Railay Beach.

Ao Nang: W Ao Nang czeka na nas więcej piaszczystych plaż i tętniących życiem barów. To doskonałe miejsce na relaks i podziwianie zachodu słońca.

Hong Island: Płyniemy dalej na Hong Island, która zachwyca turkusowymi lagunami i przepięknymi plażami. Możemy tu popływać kajakami i odkrywać ukryte zakątki wyspy.

Koh Lao: Ostatnim przystankiem jest Koh Lao, mała, urocza wysepka, idealna na zakończenie naszej przygody. To miejsce jest mniej uczęszczane przez turystów, więc możemy cieszyć się spokojem i ciszą.

Dlaczego warto popłynąć

Koszty

Rejs 7 dni / 8 nocy
1 250 euro - Miejsce w kajucie dwuosobowej
900 euro - Jedynka skipperska
10 500 euro - Cały katamaran na wyłączność (9 osób + skipper)

Rejs 10 dni / 9 nocy
1 600 euro - Miejsce w kajucie dwuosobowej
1 200 euro - Jedynka skipperska
13 000 euro - Cały katamaran na wyłączność (9 osób + skipper25

250 euro - Składka jachtowa
To składka do wspólnej kasy na jachcie. Zarządza i rozlicza ją na bieżąco sama załoga, najczęściej przez wybranego skarbnika.

Z tego budżetu płacimy za:

Rejsy zaczynamy i kończymy w marinie Ao Po Gran Marina, Phuket.
Najlepsze połączenia do Tajlandii oferują linie lotnicze Qatar i Emirates z Warszawy (od 3900 zł)

Loty organizuje każdy we własnym zakresie

Lagoon 40

Lagoonem 40 może komfortowo podróżować nawet do 12 osób, rozlokowanych w 4 kabinach dwuosobowych z dostępem do toalety i prysznica, oraz dwóch jednosobowych znajdujących się w dziobowej części pływaków.
W centralnej części mieści się przeszklony salon z pełnym widokiem na morze i obszerną kanapą otaczającą stół. Wydzielony kambuz o kształcie litery U, posiada odpowiednią ilość schowków i przestrzeni roboczej. Lagoon 40 dzięki swojej konstrukcji i wyposażeniu sprawdzi się w każdym rejsie, zarówno rodzinnym, jak i w grupie znajomych żeglarzy.
(Ten model jest wyposażony w klimatyzacje i odsalarkę)

Rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy
Płynąc z nami stajesz się członkiem załogi, obowiązuje system wachtowy i podział obowiązków pośród załogantów.
W trakcie rejsu przewidziane jest pływanie dzienne i nocne, w czasie których każdy z załogantów będzie pełnił wachty nawigacyjne.
Podczas noclegów na kotwicy obowiązują wachty kotwiczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa jednostce.

Odpoczynek załogantów na lądzie zależy w całości od załogi.

Po zakończeniu każdy z załogantów otrzyma opinie dotyczącą przebiegu służby respektowaną przez PPŻ i RYA.
  Best Travel Theme

  Elementor Demos

  With Love Travel WordPress Theme you will have everything you need to create a memorable online presence. Start create your dream travel site today.

  Discover the World, one Full Adventure at a Time!

  Our Contacts

  Address

  1080 Brickell Ave - Miami

  United States of America

  Email

  info@travel.com

  Phone

  Travel Agency +1 473 483 384

  Info Insurance +1 395 393 595

  Follow us